Grota Kota
koty rosyjskie niebieskie
koty egipskie Mau

Opinie

Nowy wpis

 
 
 
 
 
Dziękujemy za opinię
Iga
"Kot - taki mały, co włazi na płot,
kot - cicha mowa, co myśli swe chowa.
Tajemniczy, piękny strach,
uważny, lecz nie bez wad.
Na ogół to ciepła i miękka istota,
którą ochrzczono nazwą kota."

Nasza Kwinta jest wspaniała, w Grocie Kota panuje bardzo miła atmosfera. Powyżej fragment autorskiego wiersza Igi. Cała rodzinka dziękuje i poleca.
Stefan
Od Pani Asi mamy Egipskiego Mau. Wspaniała hodowla, nasza Aisis to najlepsza koteczka na świecie, która szczególnie przywiązała się do Pani domu. Uwielbia być głaskana, jest ogromną pieszczochą, a jej ogon w nadzwyczajny sposób wyraża radość. Rasę tę wyróżnia specyficzna sierść o pięknej barwie oraz unikatowym dotyku. Kotka ma obłędnie wielkie oczy, co stanowczo jest jej zaletą. Polecamy serdecznie kotki od Pani Asi, gdyż są bardzo zadbane oraz przyjazne.
Ania
Wspaniała hodowla, cudowna Pani Asia, która opiekuje się kotkami i troszczy się o nie 🙂 Oddaje im całe swoje serce. Zamieszkała z nami Mela- Egipski Mau, cudowna cętkowana koteczka. Melka jest najcudowniejszym kotem na świecie 🙂 Jeśli chcesz kotka - to tylko z Groty Kota. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Ania
Zdecydowaliśmy się już na drugiego kota z hodowli Pani Asi. Pierwszy jest z nami cztery lata i jest najukochańszym członkiem rodziny. Kociaki są cudownie wychowane, bardzo ufne i świetnie przygotowane do samodzielności. Pierwsze tygodnie spędzają w żłobku ze swoją mamą, gdzie bezstresowo poznają świat. Czekamy na samczyka, a wiemy że dorosłe kocurki są tam wspaniale traktowane. Mają swój oddzielny pokój, ale mogą też spacerować po domu, ponieważ noszą wtedy pieluszki. Nie możemy się doczekać kolejnych odwiedzin w hodowli, by zobaczyć naszego malucha 🙂
Wszystkim zastanawiającym się serdecznie polecamy i zachęcamy do poznania tej pięknej rasy oraz Pani Asi ! Gwarancja zdrowych, zadbanych i kochających Sreberek.
Marta
Grota Kota jest miejscem, w którym koty traktowane są jak członkowie rodziny. Po przekroczeniu progu już w samym wejściu czuje się ciepło kilkunastu bijących srebrnych serduszek. Nic dziwnego - przebywają pod opieką Asi. Jej urządzone z pomysłem i niezwykłym wyczuciem mieszkanie stwarza przestrzeń do swobodnych harców, a dodatkowo zaaranżowana ściana daje kotom azyl na różnych jej poziomach. Pełnia szczęścia! Koty żyją beztrosko - wiedzą, że ze strony człowieka w domu Asi nie spotka ich krzywda. Także i poza nim - jeśli pojawia się taka konieczność, Asia kilka razy odwiedza weterynarza i walczy dopóty, dopóki nie będzie miała pewności, że koty są w 100% zdrowe. Poza tym, Asia wręcz zaraża swoją miłością do rusałek. I rzecz jasna ma to swoje odzwierciedlenie w ich wychowaniu. Wybrana przez nas kotka bez protestów zniosła podróż 450km i niemal natychmiast po dotarciu do swojego nowego domu odwiedziła kuwetę. Nasze próby trzymania jej na dystans (z uwagi na moją alergię), spełzły na niczym - spragniona kontaktu z człowiekiem kotka swoim jeszcze dziecięcym głosikiem śpiewała pod drzwiami naszej sypialni błagalne arie i dopiero przytulona do nas obojga, po licznych pieszczotach ubarwionych donośnym mruczeniem zasnęła jak dziecko. Czy trzeba tutaj dodawać coś jeszcze? Po prostu polecam z całego serca!
[red. Zapraszam do galerii kociaków,Cirilla już tam mruczy :)]
Anna
A ja mam od Pani Asi Naimę. Pani Asia wybrała dla mnie kotka słuchając moich słów o potrzebie bliskości. I otrzymałam najukochańszą (dla mnie 🙂 Kitkę. Naima od początku spała z moim małym synkiem, mrucząc rozkosznie. I niesamowite jest to, że można się z nią bawić i wręcz drażnić, a w momencie zbliżenia do niej twarzy natychmiast jest "pat" 🙂 I oczywiście od początku Kitka wiedziała co to kuweta, drapak etc. Teraz wracam do Pani Asi po drugiego kotka. Ufam jej i jej prowadzeniu kociąt. Moja Naima jest tego najlepszym przykładem
[red. Naimę można podziwiać w galerii gości - zapraszamy]
LIdia
Wybrali nas dwaj chłopcy: Harry i Jerry. Cudowne kociaki! Bardzo wypieszczone przez panią Asię. Cudownie zsocjalizowane (uwielbiają gości - zwłaszcza w postaci dzieci). Widać że kociaki od maluszka były darzone ogromnym uczuciem i troską. Wprowadziły do naszego domu ogrom radości i czułości - nie wyobrażamy już sobie innego życia. Pani Asia jest cudowną osobą, wszystko dokładnie nam wytłumaczyła i do tej pory możemy liczyć na jej cenne rady;) Polecamy ogromnie tę hodowlę!;)
Ania
Mały Leonard jest już u nas w domu. Nie ma cudowniejszego kociaka na świecie! Od razu się zaaklimatyzował, wiedział co i jak z kuwetą i drapakiem. Widać, że jest baaaaaaardzo wypieszczony przez Panią Asię, ciągle przychodzi na słodkie buziaczki i głaskanko, a w nocy śpi jak aniołek 🙂 Wszystkim polecam hodowlę Grota Kota. 🙂
Honorata
Jestem już szczęśliwą "mamą" przecudownej Kwarty 🙂 Pani Asia jest naprawdę kochana, cierpliwa i zawsze służy pomocą :)Kociaki z hodowli pani Asi są wypieszczone, wytulone i w ogóle najkochańsze na świecie 🙂 Warto poczekać...
Herbie
Jesteśmy wdzięczni Pani Joannie za wprowadzenie nas do świata kotów rosyjskich. Jej cenne rady podczas wizyt przygotowały nas na przyjęcie kociaka w naszym domu. Kociak zaadoptował się u nas z marszu. Dzięki miłości i odpowiendim warunkom jakie zapewniała mu pani Asia. Jesteśmy w stałym kontakcie z "Grotą Kota" co pozwala czuć nam się bezpieczniej. Wiedząc,że zawsze możemy prosić o pomoc czy radę.
Polecamy,odwiedź "Grotę Kota"
Zuzia
Jesteśmy dumnymi właścicielami kocura Finalisa, który swym żywym charakterem wprowadził do naszego domu wiele radości. Kot jest przykładem typowego pieszczocha, który wykorzysta każdą okazję by zostać obdarzony przez Nas miłością wydając przy tym przyjemne dla ucha mruczenie. Finalis jak na kota z dobrymi manierami przystało od początku wiedział do czego służy kuweta oraz co powienien robić z drapakiem, co świadczy o ty, że koty z hodowli Pani Asi od małego uczone są owych spraw. Gorącą, więc polecam kotki z Groty Kota Pani Asi!!
ania
Nie ma wątpliwości, że kocięta z hodowli Pani Asi dostają wszystko czego im potrzeba, żeby zdrowo się rozwijać. Nasza Gaya jest nieziemskim stworzeniem! Niesłychanie towarzyska, zwinna, uwielbia się bawić, psocić, jest bardzo ciekawska i przy tym badrzo ufna-witać, że kotka pochodzi z domu, w krórym dostała mnóstwo miłości ( z resztą byłam i widziałam na własne oczy! ). Wszystkim gorąco polecam hodowlę Pani Asi!!! Pozdrawiam:)
gość
Nasza rodzina powiększyła się o 2 kocięta od pani Asi. Gama i Gryf są najukochańszymi zwierzątkami na świecie. Bardzo szybko polubiły nowy dom, są zdrowe, ufne, uwielbiają pieszczoty i wspólne zabawy. Wszędzie za nami chodzą, bo lubią towarzystwo ludzi. W mig pojęły do czego służy kuweta, że drapak jest do drapania, a noc do spania jak 2 aniołki. Wszystko to zasługa p. Asi i Jej podejścia do kociaków. Nie mogliśmy lepiej trafić z wyborem hodowli.
Jurek
Wspaniale kociaki polecam hodowle pani Asi koty we wspaniaLej formie przyjacielskie i milutkie pozdrawiam Jurek
Larysa
Decyma to prawdziwe "żywe srebro"! Towarzyska, ciekawska, chętna do zabawy, a jednocześnie lubiąca pieszczoty i sypiająca w łóżku na sąsiedniej poduszce.Prawdziwy Skarb! Widać, że dorastała w domu, gdzie była kochana i rozpieszczana. Wielkie dzięki dla Pani Asi za zainteresowanie i świetny kontakt :)) Pozdrawiam!
gość
Staliśmy się posiadaczami dwóch kotków od Pani Asi. Kociaki są w świetnej formie i niesamowicie wspólnie rozrabiają 🙂
Kupując kotki od Pani Asi można być pewnym, że kupione koty są kochane i świetnie przygotowane do zamieszkania w nowym domu, a w przypadku problemów i pytań p. Asia zawsze służy rzetelną i fachową poradą.